pınarşakiroğlufoto

Özgeçmiş:

 

Pınar Şakiroğlu Yılmaz, 2006 yılında Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezuniyetinin ardından 2008 yılında Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. 2009 yılında başladığı Geştalt Terapi eğitiminin 600 saatlik kuramsal ve uygulamalı kısmını ve 140 saatlik yaşantı grubu deneyimini tamamlamıştır. 2018 Şubat ayından beri Geştalt Terapi Eğitiminlerinde Prof. Dr. Ceylan Daş’ın asistanlığını yapmaktadır. Bireysel psikoterapi çalışmalarını 2008-2010 yılları arasında Zen Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde, 2009-2010 yılları arasında Okan Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Eğitim Birimi’nde, 2010-2017 yılları arasında VKV Amerikan Hastanesi bünyesine bağlı olarak Koç Üniversitesi Sağlık Merkezinde; genç yetişkin / yetişkin bireylerle bireysel terapi ve grup çalışmalarını sürdürmüştür. 2018’den bu yana Korto Psikolojide yetişkin bireylerle psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir.

Konuşmanın Özeti

Uzm. Psk. Pınar Şakiroğlu Yılmaz sempozyumda Amber Dalmaz Urfalı ve Pınar Haksal Atabay ile birlikte “Geştalt Eğitimi Neden Bu Kadar Uzun, Zor ve Eğlenceli” başlıklı konuşmada yer alacaktır.

 

Ayrıca, Psk. Dr. Çiğdem Kudiaki ve Uzm. Psk. Dan. Yılmaz Erdal ile birlikte “Rüyalarla Dans” yaşantı grubunun liderlerinden biri olacaktır.